Trzypokojowe mieszkanie z klimatyzacją – Gdańsk Osowa

Duża sypialnia
Sypialnia 1

SPRZEDANE!
Jeśli lubisz po pracy ciszę, spokój, spacery,
zieleń i potrzebujesz przestrzeni dla dzieci, a jednocześnie chcesz mieć dostęp do infrastruktury miejskiej, może zainteresuje Cię ta propozycja? To wygodne, zadbane, trzypokojowe mieszkanie z klimatyzacją  – Gdańsk Osowa. Wokół budynku jest ogród, zadbana, zielona przestrzeń należąca do wspólnoty. Spokojna, bezpieczna okolica, nieduży, dwupiętrowy budynek (bud. 1997), otoczony niską zabudową jedno i wielorodzinną. Położony w spokojnej dzielnicy jaką jest Gdańsk Osowa. Lokal znajduje się na 1 piętrze. Cena za mieszkanie z przynależną piwnicą to 599.990 zł + ew. garaż 35.000 zł*.

Pomieszczenia są jasne, słoneczne, ponieważ lokal ma trójstronną ekspozycją okien. Sypialnie są od wschodu, kuchnia od południa, a salon od zachodu. Sam rozkład jest bardzo praktyczny, Wchodząc do mieszkania stajemy w korytarzu, po lewej stronie są 2 sypialnie, po prawej salon z kuchnią, a na wprost wchodzimy do łazienki. W korytarzu praktyczna wnęka z głęboką szafą.
Lokal wykończony starannie, jest nienagannie utrzymany, dlatego  nie wymaga wkładu finansowego, ale oczywiście wszystko zależy od potrzeb. Podłogi w pokojach pokryte są panelami z naturalnego drewna typu deska barlinecka. Ściany są gładzone i malowane. Kuchnia z zabudową (meble z naturalnego drewna) oraz sprzętem AGD (lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta), wykończona glazurą i terakotą. Łazienka z prysznicem, WC podwieszanym, umywalką z szafką, wszystko wykończone glazurą i terakotą. Duża sypialnia z szafą w zabudowie. W przedpokoju szafa wnękowa. Jest wszystko co niezbędne aby zamieszkać, nic tylko się wprowadzać.

Dojazd nie jest problemem, gdyż ta lokalizacja,
poza transportem własnym, zapewnia także możliwość korzystania z dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej. Linie autobusowe 179, 269, 171, 169, 210, przystanek PKM zapewniają transport zbiorowy. W pobliżu znajdziesz wiele lokali usługowych, sklepów, placów zabaw, gabinetów lekarskich, przychodnię zdrowia, szkołę, wszystko co niezbędne do życia rodzinie. To wszystko w połączeniu z możliwością wyjścia do wspólnego ogrodu lub pobliskiego lasu czy parku czyni tę ofertę godną zainteresowania.
Lokal wyposażono klimatyzację.


Do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok 6m2.

Wraz z lokalem można kupić miejsce w garażu (3-stanowiskowym) w cenie 35 tys.zł.
*Sprzedaż garażu jest uzależniona od zrzeczenia się prawa pierwokupu przez sąsiada.

Termin wydania mieszkania: do uzgodnienia.

Zapraszamy na prezentację, na własne oczy zobaczysz więcej.
Może to wygodne, zadbane, trzypokojowe mieszkanie z klimatyzacją – Gdańsk Osowa jest właśnie dla Ciebie.

Kontakt w sprawie oferty: 799 319 339.

Dodaj komentarz