Mieszkanie, 2 pokoje, Kowale, Heliosa

Salon
Salon

UWAGA! TEN LOKAL KUPISZ W PROGRAMIE MdM. Przestronne, słoneczne mieszkanie 2 pokoje, Kowale, Heliosa. Powierzchnia blisko 50m2, salon z aneksem kuchennym i wygodną sypialnią oraz łazienka i przedpokój.  

Dziesięcioletni budynek położony w głębi osiedla przy ul. Heliosa. Architektura typowa dla nowego budownictwa (nieduże, kameralne budynki). Na podwórku plac zabaw dla dzieci, obok parking, sklepy (Biedronka i Centrum Kowale), lokale usługowe i gastronomiczne (np. pizzeria). Osiedle dobrze skomunikowane (linie autobusowe) z łatwym dojazdem do obwodnicy i centrum Gdańska.

Mieszkanie jest tak zaaranżowane, że daje poczucie przestrzeni, zarówno salon jak i sypialnia są bardzo wygodne. Salon z aneksem kuchennym (łącznie ok 28m2) z wyjściem na balkon (4m2) od strony zachodniej, sypialnia (ok 12m2) i łazienka (ok 6m2) z oknami na wschód, przedpokój (ok 4m2) otwarty na salon. Ekspozycja okien zapewnia dużą ilość światła dziennego, rano w sypialni, a popołudniu w salonie.

Na podłogach położono panele, ściany są gładzone i malowane, łazienka z wanną wykończona glazurą i terakotą. W kuchni lodówka, kuchenka elektryczna, w łazience pralka, w sypialni zmieści się duża szafa. Generalnie jest wszystko co niezbędne. Dokładny zakres wyposażenia pozostającego w mieszkaniu jest do ustalenia.

Do dyspozycji mieszkańców piwnica, a właściwie komórka lokatorska o powierzchni 4m2 i dużo miejsc postojowych na parkingu przy budynku. Opłaty miesięczne ok 400 zł (w tym woda, ogrzewanie, śmieci itd.) + oczywiście prąd wg zużycia.

Podsumowując… Mieszkanie do wprowadzenia, jest czyste i zadbane. Chyba, że ktoś zamierza je zupełnie odmienić. Dla wymagających, szukających czegoś innego, wyjątkowego, lokal po odświeżeniu, aranżacji łatwo zmieni swój wygląd, bo ma spory potencjał i daje dużo możliwości.

Zapraszamy do naszego działu Remonty i Aranżacje po inspiracje :), pomagamy kupującym przy takich pracach. Zapewniamy opiekę architekta i firmy remontowej. Jeśli wygląd mieszkania Ci nie odpowiada, Masz szansę stworzyć miejsce dla siebie.
https://augustis.pl/remonty-i-aranzacje/
https://augustis.pl/aranzacja-kawalerki-na-dwa-pokoje/

Więcej zdjęć w naszej galerii: https://goo.gl/photos/kappbDMCtnPXeNWdA

W związku z tym, że lokal jest wynajmowany, termin prezentacji prosimy ustalać z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Zapraszamy na prezentację, na własne oczy zobaczysz więcej.
Kontakt w sprawie oferty: +48 799 319 339.

Dodaj komentarz