Przytulna kawalerka w Oliwie – do wynajęcia

IMG_1070
Przytulna kawalerka w Oliwie

Do wynajęcia przytulna kawalerka w Oliwie. Kompaktowe mieszkanie jednopokojowe w bardzo dobrej lokalizacji dla singla lub pary. Nieduży budynek, położony pomiędzy ulicą Bażyńskiego, Polanki i Grottgera zapewnia ciszę i spokój, a jednocześnie łatwy dostęp do lasu, terenów rekreacyjnych i pełnej infrastruktury miejskiej. Czynsz najmu 1200 zł + opłaty.

W pobliżu biurowce, szkoły, uczelnie oraz sklepy i lokale usługowe. Dojazd, poza własnym samochodem, kolejką SKM/PKM, tramwajem lub autobusem. Najbliżej na Uniwersytet Gdański i Olivia Business Centre. Osoby aktywne mogą po przejściu 100 metrów wejść do lasu – spacer, przejażdżka na rowerze to nie problem. To idealne miejsce dla osób które cenią spokój i ciszę, a jednocześnie chcą być blisko zalet dużego miasta.

Mieszkanie w stanie dobrym, przytulne. Lokal wyposażony w niezbędne meble i sprzęt AGD. W pokoju rozkładana sofa, biurko, krzesła, stolik i dwa fotele. Łazienka z wanną w pełni wykończona, prosto urządzona kuchnia. W pokoju na podłodze wykładzina, ściany częściowo malowane i tapetowane. Loggia jest zabudowana i daje możliwość przechowywania np. roweru, sprzętu narciarskiego lub deski itp..

Zapraszamy przyszłych i obecnych studentów, pracowników firm. Szczegóły i warunki do ustalenia.

Niskie koszty eksploatacji – woda, ogrzewanie, prąd, gaz ok 450-500 zł. Lokal dostępny od zaraz lub od  12.03.2018.

Zapraszamy na prezentację tej nieruchomości, na własne oczy zobaczysz więcej 🙂 Kontakt w sprawie oferty: +48 799 319 339.