Kompaktowe mieszkanie jednopokojowe w bardzo dobrej lokalizacji Gdańsk Wrzeszcz

IMG_2289
Pokój

Kompaktowe mieszkanie jednopokojowe w bardzo dobrej lokalizacji Gdańsk Wrzeszcz, dla singla lub pary. Świetne miejsce, wszędzie blisko. Lokal wolny od 10.2017. Czynsz 1200 zł + opłaty.

Zadbana kamienica przy ul. Waryńskiego, w drugiej linii zabudowy ul. Grunwaldzkiej, położona w zaułku, zapewnia ciszę i spokój, a jednocześnie łatwy dostęp do centrum Wrzeszcza, lasu, terenów rekreacyjnych i pełnej infrastruktury miejskiej. W pobliżu biurowce, kamienice, szkoły, uczelnie oraz sklepy i lokale usługowe. Dojazd, poza własnym samochodem, kolejką SKM, tramwajem lub autobusem. Najbliżej na Politechnikę Gdańską, dalej Uniwersytet Gdański i Olivia Business Centre, centrum Gdańska.

Mieszkanie w stanie dobrym, przytulne, kompaktowe. Lokal wyposażony w niezbędne meble i sprzęt AGD. W pokoju rozkładana sofa (nowa – w trakcie dostawy), biurko, stolik i dwa krzesła. Łazienka z prysznicem, pralka, prosto urządzona kuchnia z lodówką, płytą elektryczną i kuchenką mikrofalową. W pokoju na podłodze panele, ściany malowane.

Do czynszu najmu należy doliczyć koszty eksploatacji ok 500 zł (woda, prąd, ogrzewanie). Lokal dostępny od 10.2017.

Zapraszamy na prezentację tej nieruchomości, na własne oczy zobaczysz więcej 🙂 Kompaktowe mieszkanie jednopokojowe w bardzo dobrej lokalizacji Gdańsk Wrzeszcz

Kontakt w sprawie oferty: 799 319 339.

 

Dodaj komentarz