Dom szeregowy – bliźniak – Gdańsk Osowa – 5 pokoi

Szereg Gdańsk Osowa
Dom Gdańsk Osowa

Dom szeregowy – bliźniak – Gdańsk Osowa, powiat gdański, województwo pomorskie. Budynek z 2007 roku, szereg skrajny, na działce 385m2, zlokalizowany w cichym, spokojnym zakątku, co zapewnia intymność i komfort użytkowania. Bezpośrednie otoczenie stanowi zabudowa jednorodzinna oraz niska zabudowa wielorodzinna. Cena 890 tys. zł.

Skrajny dom szeregowy – bliźniak – Gdańsk Osowa wybudowany metodą tradycyjną, murowany. Ściany zewnętrzne z porotermu 25cm ocieplone styropianem 12cm + tynk. Konstrukcja dachu drewniana, kryta dachówką ceramiczną. Stolarka okienna PCV (wew. biała/zew. drewnopodobna). Strop nad parterem Terriva. Ogrzewanie gazowe, piec dwu funkcyjny z zasobnikiem na ciepłą wodę oraz kominek z płaszczem wodnym z rozprowadzeniem. Posesja monitorowana i chroniona za pomocą alarmu. Przy domu, znajduje się garaż (ok 18m2). Powierzchnia użytkowa domu to 176m2, w tym garaż, doliczając nieliczne skosy, po podłodze 190m2. Wszystkie pomieszczenia są w pełni zagospodarowane.

Rozkład pomieszczeń wygląda następująco.
Do domu wchodzimy przez wiatrołap o powierzchni 3m2, z którego przechodzimy do hallu 12m2, połączonego dalej w otwartą przestrzeń z salonem 24m2, kuchnią ze spiżarnią oraz jadalnią 18m2. Na parterze znajduje się także sypialnia/gabinet 14m2, łazienka 4m2 oraz garaż 18m2, do których wchodzimy z hallu.
Piętro, to część prywatna domu. Tu znajdują się hall 10m2 z wejściem na strych, trzy sypialnie 20, 18 i 14m2, garderoba 6m2, łazienka z pralnią ok 10m2. Wszystkie pokoje są duże i wygodne. Łazienki przestronne, kuchnia z wyspą dobrze zaplanowana.
Dodatkowo mamy do dyspozycji ułatwiające organizację życia spiżarnię, pralnię i garderobę.

Położenie domu oraz ilość przeszkleń zapewniają dużą ilość światła słonecznego. Ekspozycja okien w pomieszczeniach. Parter: salon od południa, kuchnia z jadalnią od wschodu i północy, gabinet od północy. Na pietrze: dwie sypialnie od południa, jedna sypialnia i garderoba od północy, łazienka na piętrze z oknami od północy i wschodu.

Całość wnętrz w pełni wykończona. Łazienki i kuchnia glazurą i terakotą. Na podłogach w całym domu wysokiej klasy panele drewniane, ściany gładzone i malowane, częściowo tapetowane lub wykończone tynkiem strukturalnym. Dobrej jakości stolarka drzwiowa. Kuchnia z meblami kuchennymi i sprzętem AGD, w hallu na parterze duża szafa. Liczne zabudowy pod wymiar.

Działka 385 m2 jest w pełni zagospodarowana, trawnik, drzewa i krzewy, podjazd i chodniki wyłożone kostką brukową, ogrodzenie.
Ogród naturalnie odseparowany roślinnością, zapewniający intymność, altana z miejscem na grill, trampolinę, huśtawkę, basen dla dzieci.

W najbliższej okolicy sklepy, szkoły, tereny zielone, las, jezioro. Łatwy dojazd do Gdańska, Gdyni z Sopotu trójmiejską obwodnicą.
Komunikacja miejska poprzez SKM/PKM stacja Gdańsk Osowa oraz autobusy linii 210, 269, 179, 169, 171.

Dom szeregowy – bliźniak – Gdańsk Osowa
Cena ofertowa to 890 tys. zł

Galeria: https://goo.gl/photos/7wiGeFPmHdJuVhg3A

Zapraszamy na prezentację, na własne oczy zobaczysz więcej 🙂
Kontakt w sprawie oferty: 799 319 339.

Dodaj komentarz