Pokój, mieszkanie na wakacje – Gdańsk Oliwa

IMG_1579
Pokój na wakacje 16m2

Pokój, mieszkanie na wakacje – Gdańsk Oliwa, dla singla, pary lub trójki, czwórki w mieszkaniu „studenckim” w Gdańsku Oliwie – dostępne na okres od lipca do końca września. Przytulne, w pełni wyposażone, dwupokojowe, o powierzchni 38m2 zlokalizowane w bloku w Gdańsku Oliwie.

Salon (ok 16m2) z wyjściem na balkon, sypialnia (ok 9m2), łazienka z kabiną (ok 4m2), oddzielna kuchnia (ok 6m2), przedpokój. Mieszkanie bardzo słoneczne, okna na południowy – zachód. Do dyspozycji mieszkańców piwnica.

Na podłogach w pokojach wykładziny, ściany gładzone i malowane, łazienka wykończona glazurą i terakotą. Kuchnia wyposażona (meble, lodówka, kuchenka gazowa), w łazience pralka, w przedpokoju duża szafa wnękowa. Mieszkanie czyste, zadbane.

Przy budynku parking, sklepy, lokale usługowe, blisko do lasu oraz nad morze. Osiedle dobrze skomunikowane (linie autobusowe, tramwajowe, kolejka SKM Żabianka), łatwy dojazd do obwodnicy, centrum Gdańska, Sopotu i Gdyni. Pracujący w Oliwie, Sopocie, Gdyni lub Gdańsku nie będą mieli problemu z dojazdem.

Pokój, mieszkanie na wakacje dostępny/e od 1 lipca 2015 do 30 września 2015. Przy najmie jednego pokoju, do dyspozycji jest pokój duży – 16m2. Cena za miesiąc: pokój 1200 zł, mieszkanie 1600 zł.

Zapraszamy na prezentację.
Kontakt Michał – 514 070 247 – mieszka w tym mieszkaniu.

Inny lokal na dłużej lub na wakacje:
Kawalerka w Oliwie ew. dwa pokoje na Morenie lub 3 pokoje na Strzyży (Oliwa/Wrzeszcz).

3 komentarze do “Pokój, mieszkanie na wakacje – Gdańsk Oliwa”

Dodaj komentarz