Mieszkanie 2 pokoje z oddzielną kuchnią – Przymorze

Pokój dzienny
Pokój dzienny

OFERTA DLA INWESTORA I NIE TYLKO 🙂
Mieszkanie 2 pokoje z oddzielną kuchnią – Przymorze Gdańsk, ul. Kołobrzeska. Bardzo dobra lokalizacja, blisko do Uniwersytetu Gdańskiego, Olivia Business Centre, Alchemii.

Wieżowiec po remontach dachu, elewacji, położony przy bocznej, osiedlowej uliczce (druga linia zabudowy Kołobrzeskiej). Łatwy dostęp do lasu, terenów rekreacyjnych i pełnej infrastruktury miejskiej.  W pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy i lokale usługowe.

Dojazd, poza własnym samochodem, kolejką SKM (5 minut do przystanku), autobusem (2 minuty), tramwajem (10 minut). Lokal jest położony na 1 piętrze, nie musisz jeździć windą.

Chcesz sprawdzić dojazd? Oto lokalizacja z google maps.
https://goo.gl/maps/NWk4Zq79PGaAo5g5A

Mieszkanie do zamieszkania, jasne i przytulne, z potencjałem :). Nie wymaga nakładów ponieważ w zeszłym roku zostało odświeżone. Nowe meble i sprzęty AGD. Łazienka z wanną wykończona glazurą i terakotą, prosto urządzona, oddzielna kuchnia. W pokojach i przedpokoju na podłodze panele, w kuchni płytki gresowe, ściany gładzone i malowane. Ekspozycja okien zachodnia, słoneczny balkon. Okna wymienione na nowe PCV. Drzwi robione na zamówienie, dębowe. Wymieniona instalacja elektryczna. Lokal o powierzchni 40,4m2, pokoje 16 i 10m2, kuchnia 6m2, łazienka 4m2, korytarz 4m2.

Przynależna piwnica w budynku, parking osiedlowy. Termin wydania do ustalenia. Lokal bez obciążeń.

Lokal mogą nabyć obcokrajowcy. To spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, więc nie ma konieczności uzyskiwania pozwolenia na zakup przez ministerstwo. Jeśli kupujący zechce, w każdej chwili będzie mógł przekształcić prawo w pełną własność.

Lokal jest wynajmowany, najemca sprawdzony, umowa najmu przedłużona na kolejny rok. Dla inwestora to ważne. Gdyby jednak lokal był na własne potrzeby, znajdziemy najemcy nowe lokum 🙂

Zdjęcia robiliśmy na szybko, ale stosunkowo dobrze oddają stan lokalu. Nie chcieliśmy zakłócać spokoju lokatorom.

Zapraszamy na prezentację tej nieruchomości, na własne oczy zobaczysz więcej 🙂 Może to mieszkanie 2 pokoje z oddzielną kuchnią – Przymorze – Gdańsk jest właśnie dla Ciebie 🙂

Kontakt w sprawie oferty: 799 319 339.

 

Dodaj komentarz