Działka przy lesie i stadninie koni, cisza i spokój – Barniewice

mapa
Działki w Barniewicach – mapka

Działka przy lesie i stadninie koni, cisza i spokój – Barniewice… Pandemia daje się nam wszystkim we znaki, potrzeba przestrzeni, kiedy jesteśmy zamknięci w domach jest bardzo odczuwalna. Działka, dom dają możliwość wyjscia do ogrodu, zajęcia czymś innym niż praca przy komputerze. Jeśli w okolicy jest las, w którym jesteśmy w stanie odpocząć spacerując, biegając lub jeżdżąc na rowerze to dodatkowy atut. Sąsiedztwo stadniny koni daje możliwość rozwoju nowych pasji. Może czas na decyzję o zakupie parceli pod budowę domu…. Cena 229 tys. zł wraz z udziałem w drodze.

Parcela pod budowę domu położona w cichym zakątku, w zespole 8 działek. W pobliżu las, rzeczka, stadnina koni. Blisko do Gdańska Osowej, Matarni, Rębiechowa i Banina. Teren płaski, ładnie nasłoneczniony, dojazd drogą szutrową kilkaset metrów, dalej asfaltową. Blisko stacji PKM Gdańsk Rębiechowo lub Gdańsk Osowa. Powierzchnia działki to 1014 m2. Wraz z każdą działką sprzedawany jest udział w drodze. Cena podana w ogłoszeniu zawiera koszt udziału w drodze.

Media dostępne w drodze to prąd i woda. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny (grunty RVI i N).
Powierzchnia zabudowy 15%, szerokość elewacji frontowej 17m, powierzchnia biologicznie czynna 25%, wysokość 9,5m, dach dwuspadowy 35-45 stopni, kierunku kalenicy nie określono, dopuszcza się budowę garażu 1-2 stanowiskowego wbudowanego lub dobudowanego do budynku, dopuszcza się podpiwniczenie budynku i budowę niezbędnej infrastruktury technicznej.

Usytuowanie na pograniczu Barniewic, Rębiechowa, Banina i Gdańska zapewnia dobrą komunikację, a bezpośrednie otoczenie możliwość wypoczynku.

Filmy:
https://youtu.be/_9lIoFKVKNQ
https://youtu.be/X0Ti-QRhBQg

Galeria (więcej zdjęć z roku 2017/2018, kiedy nie były jeszcze rozpoczęte budowy 2 domów na parcelach sąsiadujących):
https://goo.gl/photos/8cqxBsdrVg3tvkSM8

Gdyby linki nie działały (portale ogłoszeniowe je usuwają), prosimy o sygnał, podeślemy mailem.

Zapraszamy na prezentację, na własne oczy zobaczysz więcej.
Może ta działka przy lesie i stadninie koni, cisza i spokój – Barniewice jest właśnie dla Ciebie 🙂

Kontakt w sprawie oferty: 799 319 339.

Dodaj komentarz