Mieszkanie – 2 pokoje + kuchnia – Gdańsk Strzyża

salon
pokój dzienny

REZERWACJA! Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie – 2 pokoje + kuchnia – Gdańsk Strzyża, Karłowicza. Świetna lokalizacja, pomiędzy Oliwą, a Wrzeszczem. Kameralna zabudowa, domy, małe kamienice. Nieduży budynek po remoncie dachu, elektryki, w trakcie przygotowań do remontu elewacji, klatek schodowych. Wydzielona część ogródka, dostępna tylko dla właścicieli lokalu, idealna rzecz dla osób wychowujących dzieci. Cena ofertowa 529.990 zł.

Super lokalizacja, ponieważ to spokojna okolica, jednocześnie dająca łatwy dostęp do lasu, terenów rekreacyjnych i pełnej infrastruktury miejskiej. To tylko 10-15 minut do Uniwersytetu Gdańskiego, Olivia Business Centre (OBC) i Alchemii. W pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy i lokale usługowe. Dojazd, poza własnym samochodem, kolejką SKM / PKM (10-15 minut do przystanku), tramwajem, czy autobusem.

Mieszkanie przeszło gruntowny remont. Wymieniono elektrykę oraz hydraulikę, instalację CO i gazową. Ściany są wygładzone, pomalowane. Na podłogach położono panele, w kuchni i przedpokoju gres. Łazienka z wanną wykończona glazurą i terakotą. Nowe okna i drzwi, w tym zewnętrzne, antywłamaniowe. Wyposażenie mieszkania w większości może zostać, dokładny zakres pozostających elementów do ustalenia.

Lokal jest w stanie do zamieszkania, bez wkładu własnego. Układ pomieszczeń jest praktyczny, funkcjonalny. Powierzchnia całości to 50,1m2, w tym pokój dzienny (20m2), kuchnia (7m2) oba pomieszczenia z oknami na północny-zachód (ogródek), sypialnia z garderobą (12+4m2), łazienka (4m2) z oknami na południowy – wschód (parking), korytarz (3m2).

Położenie w budynku – I piętro, przynależna piwnica, ogródek, parking dla mieszkańców. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie, gaz do gotowania (można przejść na indukcję). Powierzchnia mieszkania 50,1m2. Czynsz średni ok 500-600 zł (w tym woda, ogrzewanie, ryczałt za gaz), prąd wg zużycia. Brak obciążeń. Termin wydania do ustalenia.

Zapraszamy na prezentację tej nieruchomości, gdyż na własne oczy zobaczysz więcej. Może to  mieszkanie – 2 pokoje + kuchnia – Gdańsk Strzyża jest właśnie dla Ciebie.

Kontakt w sprawie oferty: 799 319 339.

 

Dodaj komentarz