Mieszkanie z klimatem – Sopot Kamienny Potok

Widok na zatokę
Widok z okna

Trzypokojowe, kompaktowe mieszkanie z klimatem – Sopot Kamienny Potok, ul. Kraszewskiego. Lokalizacja w spokojnej dzielnicy, na osiedlu położonym na wzgórzu. Obok poczta, plac zabaw, sklepy, parking, szkoły, przystanki autobusowe oraz kolejki SKM. Łatwy dojazd do centrum Sopotu, Gdyni i Gdańska. Blisko tereny leśne dla rowerzystów i spacerowiczów oraz pas nadmorski i sopocka plaża. Widok z 10 piętra jest super, z jednej strony na las, a z drugiej na zatokę.

Powierzchnia lokalu to tylko ok 40m2, na co składa się salon + kuchnia 15m2, drugi pokój 6m2, sypialnia 10m2, łazienka 4m2, przedpokój 5m2. Mieszkanie jest tak rozplanowane, że wydaje się większe. Pokój przy salonie jest oddzielany przesuwanymi drzwiami, może być małą sypialnią, gabinetem lub garderobą. Zastosowano zabudowy pod wymiar, co dodaje praktyczności. Większa sypialnia ma podniesione łóżko, budząc się, zobaczysz morze. Lokal w pełni wykończony i wyposażony. Ściany malowane, na podłogach parkiet. Łazienka z wanną, kuchnia umeblowana ze sprzętem AGD.

W pokoju dziennym rozkładana sofa, stolik, fotel, komoda; w drugim pokoju łóżko, szafa, komoda; w sypialni szafy i podwójne łóżko; w kuchni piekarnik, lodówka; w łazience pralka, wanna. Jest możliwość doposażenia mieszkania w granicach rozsądku. Jest balkon, ok 3m2.

To mieszkanie z klimatem, ma duszę. Jest funkcjonalne i słoneczne. Singiel, para, spokojnie się w nim pomieszczą i będą mieli jeszcze miejsce dla gości 🙂

Czynsz najmu 1800 zł, opłaty miesięczne ok 700 zł (w tym woda, ogrzewanie, śmieci, prąd), razem wyjdzie z 2500 zł. Lokal dostępny od zaraz.

Zapraszamy do kontaktu, może to mieszkanie z klimatem – Sopot Kamienny Potok, jest właśnie dla Ciebie.
Kontakt w sprawie oferty: 799 319 339.

 

Dodaj komentarz