Mieszkanie 2 pokoje Gdańsk Przymorze

widok z okien
widok z kuchni

REZERWACJA! Zadbane mieszkanie 2 pokoje Gdańsk Przymorze. Budynek (falowiec) przy ul. Jagiellońskiej, cyklicznie remontowany i modernizowany. Nowa elewacja, windy, odnowiona klatka schodowa, monitoring. Lokal z ładnym widokiem, na 8 piętrze. Propozycja dla szukających pierwszego mieszkania lub inwestorów. Cena ofertowa 360 tys. zł.

Lokalizacja w samym środku Przymorza, zapewnia łatwy dostęp do puntów handlowych (Real, CH Alfa, Galeria Przymorze, Decathlon itd..), usługowych, szkół, przedszkoli. Po pracy mieszkańcy mają łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych takich jak Park Reagana (plaża, place zabaw, trasy rowerowe), Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Położenie w dzielnicy Przymorze zapewnia także łatwy dojazd do większości miejsc w Trójmieście zarówno środkami komunikacji miejskiej jak i samochodem. Do dyspozycji tramwaje, autobusy i kolejka SKM. Ważna jest też nieduża odległość do Uniwersytetu Gdańskiego, AWF (na Politechnikę Gdańską troszkę dalej) oraz centrum biurowych Alchemia i OBC.

Mieszkanie ma standardowy rozkład mieszkań 38 m2 w falowcu – duży pokój z balkonem ok 18m2 z oknami na południe, sypialnia ok 8m2 i kuchnia ok 5m2 z oknami na północ, łazienka ok 4m2, korytarz i wiatrołap. Lokal jest zadbany, czysty, do zamieszkania. Rozkład pomieszczeń i położenie na 8 pietrze zapewnia dobre nasłonecznienie.

Mieszkanie przeszło ostatnio częściowy remont. Podłogi w pokojach wykończone panelami, ściany gładzone i malowane. W kuchni glazura i terakota, zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem. Łazienka z kabiną walk in. Lokal jest w stanie do wprowadzenia, czysty i schludny.

Do mieszkania przynależy nieduża piwnica (ok 3m2), opłaty w granicach ok 400 zł. Lokal bez obciążeń. Wyposażenie mieszkania, które miałoby zostać przy sprzedaży do ustalenia.

Zapraszamy na prezentację, na własne oczy zobaczysz więcej. Może to mieszkanie 2 pokoje Gdańsk Przymorze jest właśnie dla Ciebie. Kontakt w sprawie oferty: 799 319 339.

Dodaj komentarz