Mieszkanie – 2 pokoje, Wejherowo

pokój dzienny
salon

SPRZEDANE! Mieszkanie – 2 pokoje, Wejherowo Śmiechowo, ul. Gdańska. Nowa cena ofertowa 239.990 zł. Nieduży budynek po remontach dachu, elewacji, spokojna okolica, a jednocześnie łatwy dostęp do lasu, terenów rekreacyjnych i pełnej infrastruktury miejskiej.  W pobliżu szkoła, sklepy i lokale usługowe. Dojazd, poza własnym samochodem, kolejką SKM (10 minut do przystanku), autobusem.

Mieszkanie w stanie do remontu, ale z potencjałem :). Lokal wyposażony w niezbędne meble i sprzęt AGD. Łazienka z wanną, prosto urządzona kuchnia. W pokojach i przedpokoju na podłodze panele, w kuchni płytki PCV, ściany malowane. Okna pokoju dziennego od południa, kuchni i sypialni od północy, duży słoneczny balkon. Okna wymienione.

Lokal po odświeżeniu do zamieszkania, ale do spełnienia obecnych standardów potrzebny będzie remont. Parter, przynależna piwnica w budynku, duży parking. Powierzchnia mieszkania wraz z piwnicą (3m2) to 52,19m2.

Zapraszamy na prezentację tej nieruchomości, na własne oczy zobaczysz więcej 🙂 Może to mieszkanie – 2 pokoje, Wejherowo jest pomysłem dla Ciebie.

 

Dodaj komentarz