Działka budowlana w Przywidzu

Chabrowa dojazd
Dojazd

Położona na kameralnym osiedlu działka budowlana w Przywidzu. Zlokalizowana pomiędzy ulicami Łokietka i Chabrową. Dookoła domy, blisko do jeziora, łatwy dojazd. Blisko do Gdańska, nad jezioro i na narty 🙂 Nowa cena 85 tys. zł.


Parcela zlokalizowana w drugiej linii, oddzielona od głównej drogi (ul. Gdańska) pasem zieleni przeznaczonym pod ciągi piesze, drobne usługi. W sąsiedztwie niska zabudowa jednorodzinna, nowe domy. Teren pagórkowaty, ładnie nasłoneczniony, dojazd drogą asfaltową (ul. Chabrowa). Powierzchnia działki to 1229 m2. Media dostępne w drodze to prąd, woda, kanalizacja. Kształt działki regularny 23 x 53m. Działka porośnięta krzakami, małymi drzewkami. Teren pochylony.

Obowiązuje plan miejscowy: uchwała nr XXXVI/257/2014 z 2014-06-18. Teren mieszkaniowy z dopuszczalną funkcją usługową (nieuciążliwą) 27.MN/U. W razie potrzeby prześlemy mailem treść uchwały.

Usytuowanie zapewnia dobrą komunikację z Trójmiastem i Kaszubami, a bezpośrednie otoczenie możliwość wypoczynku.
Park Rozrywki Footgolf, Świat Labiryntów Bliziny, Ośrodek Narciarski „Zielona Brama” i „Trzepowo”, jest też oczywiście jezioro i wiele innych atrakcji.

Przywidz – wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Przywidz nad jeziorami Przywidzkim Wielkim i Małym przy drodze wojewódzkiej nr 221

Zapraszamy na prezentację, na własne oczy zobaczysz więcej.
Może ta oferta – działka budowlana w Przywidzu – jest właśnie dla Ciebie.

Kontakt w sprawie oferty: 799 319 339.

 

Dodaj komentarz