Mieszkanie 3 pokoje Kolbudy

widok z balkonu
mieszkanie Kolbudy

Kompaktowe, funkcjonalne, słoneczne mieszkanie 3 pokoje Kolbudy (58 m2). Położone w zielonej, spokojnej okolicy – Kolbudy  przy Spacerowej i Bukowskiego. Otoczenie to kilka niskich bloków, zabudowa jednorodzinna oraz las. Lokal położony na drugim piętrze w zadbanym budynku, zlokalizowanym przy cichej uliczce. Przeprowadzono remont elewacji, dachu. Cena 249.990 zł.

Mieszkanie o powierzchni 58m2 jest praktycznie zaplanowane, dwie sypialnie (11 i 9m2), salon z wyjściem na duży balkon (ok 18m2), łazienka (4m2), WC (1m2), kuchnia (ok 6m2) oraz duży, praktyczny hall (ok 9m2), gdzie mieszczą się niezbędne szafy. Rozkład pomieszczeń optymalnie wykorzystuje przestrzeń i zapewnia dużą ilość światła dziennego – salon i większa sypialnia od południowego – zachodu, kuchnia i mniejsza sypialnia od północnego – wschodu.

Wykończenie lokalu, jak widać na zdjęciach pozwala na wprowadzenie się, wnętrza są czyste, zadbane, ale wymagałyby przeprowadzenia kilku prac. Oczywiście wszystko można zmienić bazując na najnowszych trendach, łączyć pomieszczenia, zmienić podłogi itd.. Obecnie na podłogach w pokojach leżą panele, w kuchni terakota. Łazienka z wanną oraz WC wykończone glazurą i terakotą. Ściany w pomieszczeniach gładzone, malowane i tapetowane. Kuchnia wyposażona w meble i sprzęt AGD. Okna zostały wymienione na nowe PCV. 

Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych oraz obiektów użyteczności publicznej. W okolicy doskonała infrastruktura: przedszkola, szkoła podstawowa i gimnazjum, wszystkie punkty usługowo-handlowe, niedaleko centrum handlowe, poczta oraz plac zabaw dla dzieci. Dla lubiących czynny wypoczynek, do lasu ok 100 m. Łatwy dostęp do komunikacji oraz dojazd samochodem do Trójmiasta.

Średnie koszty utrzymania ok 700-800 zł/mc w zależności od ilości zamieszkujących osób. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni blisko 15m2. Mieszkanie ma spory potencjał, można je zaaranżować wg swoich potrzeb. Pokoje są niezależne. Wraz z mieszkaniem sprzedawany jest garaż „blaszak”.

Link do dużej galerii:
https://photos.app.goo.gl/JVAifQom1YS9k3L02

Zapraszam na prezentację i dalszych rozmów!
Może to mieszkanie 3 pokoje Kolbudy, jest właśnie dla Ciebie.
Kontakt w sprawie oferty: 799 319 339.

Dodaj komentarz