Wygodna kawalerka – Gdańsk Śródmieście

Kuchnia
Kuchnia

Do wynajęcia wygodna kawalerka – Gdańsk Śródmieście. Kompaktowe mieszkanie jednopokojowe z oddzielną kuchnią, idealne dla singla lub pary. Dobra lokalizacja, kamienica położona na końcu ulicy Łąkowej, a dokładnie przy ul. Wróbla. Łatwy dostęp do starówki, terenów rekreacyjnych i pełnej infrastruktury miejskiej. Czynsz najmu 1600 zł + opłaty.

W pobliżu sklepy i lokale usługowe. Dojazd, poza własnym samochodem, kolejką SKM, tramwajem lub autobusem. Dobry transport do Politechniki Gdańskiej i GUM-edu, blisko do siedziby LPP. Osoby aktywne mogą łatwo znaleźć miejsce do rekreacji – spacer, przejażdżka na rowerze to nie problem. To idealne miejsce dla osób które cenią łatwy dostęp do zalet dużego miasta.

Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, wyremontowane, daje poczucie przestrzeni (jak na kawalerkę). Lokal wyposażony w niezbędne meble i sprzęt AGD. W pokoju rozkładana sofa, stół, krzesło, regały. Łazienka z prysznicem, w pełni wykończona, dobrze wyposażona kuchnia. W pokoju na podłodze parkiet, w kuchni terakota, w korytarzu panele, ściany gładzone i malowane.

Dla zainteresowanych dostępna piwnica, daje możliwość przechowywania np. roweru, sprzętu narciarskiego lub deski itp..

Koszty eksploatacji – woda, ogrzewanie, prąd, gaz ok 550 zł. Lokal dostępny od zaraz. Kaucja 1 czynsz najmu z opłatami. Szczegóły i warunki do ustalenia.

Zapraszamy na prezentację tej nieruchomości, na własne oczy zobaczysz więcej. Może ta wygodna kawalerka – Gdańsk Śródmieście jest dla Ciebie.

Kontakt w sprawie oferty: +48 799 319 339.

Dodaj komentarz