Wygodne, zadbane, trzypokojowe mieszkanie z ogrodem – Gdańsk Osowa

ogród
Ogród…

REZERWACJA
Jeśli lubisz po pracy spokój, spacery, zieleń albo potrzebujesz przestrzeni dla dzieci
, a jednocześnie chcesz mieć dostęp do infrastruktury miejskiej, może zainteresuje Cię ta propozycja? To wygodne, zadbane, trzypokojowe mieszkanie z ogrodem – Gdańsk Osowa. Tak, jest ogród, nie ogródek, bo ma blisko 200m2. Spokojna, bezpieczna okolica, nieduży, trzypiętrowy, zadbany budynek (bud. 2011), otoczony niską zabudową jedno i wielorodzinną. Położony w spokojnej dzielnicy jaką jest Gdańsk Osowa. Lokal znajduje się oczywiście na parterze. Cena za mieszkanie to 499.990 zł + garaż z piwnicą 30.000 zł.

Pomieszczenia są jasne, słoneczne, z dwustronną ekspozycją okien. Sypialnie, salon oraz ogród są od południa, kuchnia i łazienka mają okna od zachodu. Sam rozkład jest praktyczny, Idąc korytarzem mijamy po lewej stronie 2 sypialnie, skręcając w lewo wychodzimy do salonu lub idąc na wprost wchodzimy do łazienki, w salonie po prawej stronie jest kuchnia, a na wprost wyjście do ogrodu. W korytarzu przy wejściu praktyczna wnęka z głęboką szafą.

Lokal wykończono bardzo starannie, jest nienagannie utrzymany i nie wymaga wkładu finansowego. Elementy bezpieczeństwa to między innymi domofon, zewnętrzne drzwi i rolety antywłamaniowe. Podłogi w całym mieszkaniu pokryte są panelami wysokiej klasy. Ściany są gładzone i malowane, sufity częściowo podwieszane, system oświetlenia rozbudowany. Kuchnia z zabudową oraz sprzętem AGD. Łazienka z wanną, WC podwieszanym, umywalką z szafką, wszystko wykończone glazurą i terakotą. W przedpokoju szafa wnękowa. Ogród wyposażono w system nawadniania, trawa zabezpieczona siatką na krety, domek narzędziowy. Jest wszystko co niezbędne aby zamieszkać, nic tylko się wprowadzać.

Jeśli chodzi o dojazd, to ta lokalizacja, poza transportem własnym, zapewnia także możliwość korzystania z dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej (linie autobusowe 179, 269, 171, 169, 210, przystanek PKM). W pobliżu znajdziesz wiele lokali usługowych, sklepów, placów zabaw, gabinetów lekarskich, przychodnię zdrowia, szkołę, wszystko co niezbędne do życia rodzinie. To wszystko w połączeniu z możliwością wyjścia do swojego ogrodu lub pobliskiego lasu czy parku czyni tę ofertę godną zainteresowania.

Wraz z lokalem można kupić miejsce w hali garażowej oraz piwnicę w cenie 30 tys.zł. Termin wydania mieszkania: do uzgodnienia.

Zapraszamy na prezentację, na własne oczy zobaczysz więcej.
Może to wygodne, zadbane, trzypokojowe mieszkanie z ogrodem – Gdańsk Osowa jest właśnie dla Ciebie.
Kontakt w sprawie oferty: 799 319 339.

 

Dodaj komentarz