Trzy pokoje Gdańsk Chełm Cebertowicza

IMG_6439
Salon

Czyste, zadbane i słoneczne mieszkanie. Trzy pokoje, Gdańsk Chełm, Cebertowicza. Optymalny metraż, pokoje, kuchnia, łazienka, WC i korytarz o powierzchni ponad 63m2, położone na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. W tej chwili, to jedna z tańszych ofert na rynku w tej lokalizacji.

Budynek po remoncie (elewacja, klatka schodowa), teren wokół zadbany, parking dla mieszkańców. Spokojna okolica, a w pobliżu pełna infrastruktura miejska z dostępem do zieleni, placów zabaw, szkół, przedszkoli, sklepów i lokali usługowych. Łatwy dojazd samochodem, autobusem czy tramwajem do centrum Gdańska, obwodnicy i okolic miasta.

Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne. Rozkład pomieszczeń wygląda następująco: pokój dzienny z wyjściem na duży balkon od strony zachodniej (ponad 20m2), sypialnia od zachodu (ok 10m2), kuchnia od wschodu (ok 8m2), druga sypialnia od wschodu (ok 12m2), łazienka (4m2), duży, dwucześciowy przedpokój (ok 10m2) o WC (2m2). W odrębnej kuchni z oknem mieści się niezbędna zabudowa oraz stół. Oddzielna łazienka i WC pozwala na wygodne korzystanie większej rodzinie lub grupie osób.

Na podłogach panele podłogowe, ściany gładzone i malowane, łazienka z wanną wykończona glazurą i terakotą w dobrym stanie (płytki starego typu), WC w pełni wykończone. W kuchni meble starego typu, na podłodze terakota, na ścianie cześciowo glazura (w pasie nad blatem roboczym), w przedpokoju na ścianach tapeta, a w drugiej części drewniana zabudowa. Okna wymienione na nowe PCV.

Podsumowując… Mieszkanie do zamieszkania, a dla wymagających, szukających czegoś innego, wyjątkowego, lokal po odświeżeniu, aranżacji łatwo zmieni swój wygląd, bo ma spory potencjał i daje dużo możliwości.

Zapraszamy do naszego działu Remonty i Aranżacje po inspiracje :), pomagamy kupującym przy takich pracach.
https://augustis.pl/remonty-i-aranzacje/
https://augustis.pl/aranzacja-kawalerki-na-dwa-pokoje/

Zapewniamy opiekę architekta i firmy remontowej. Masz szansę stworzyć miejsce dla siebie.

Galeria zewnętrzna dostępna tutaj: https://goo.gl/photos/HoEuq24dwCiR1VqT8

Umów się na prezentację, na własne oczy zobaczysz więcej 🙂
Kontakt w sprawie oferty: +48 799 319 339.

 

Jeden komentarz do “Trzy pokoje Gdańsk Chełm Cebertowicza”

Dodaj komentarz