Działka rolna, rekreacyjna – Czarlina

IS_P1000513
Natura 🙂

Działka rolna, rekreacyjna – Czarlina, Wąglikowice, gmina Kościerzyna na Kaszubach. Formalnie to parcela rolna, ale spełnia funkcję działki rekreacyjnej (w sąsiedztwie domki letniskowe). Można postawić przyczepę, domek holenderski, „altanę”. Położona w cichym, spokojnym zakątku, w bliskiej odległości do Jeziora Jelenie. Teren zielony, częściowo porośnięty drzewami, za miedzą pole i zabudowa rekreacyjna. Idealne miejsce do wypoczynku.

Dojazd drogą szutrową, a bezpośrednio do działki lokalną drogą wewnętrzną. Okolice to Wdzydzki Park Krajobrazowy, obszar Natura 2000 – Jeziora Wdzydzkie i Bory Tucholskie. W gminie, w 2007 roku został uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, teren jest chroniony. Dokumentacja z gminy do wglądu. W pobliżu jezioro, ośrodki wczasowe PAN i PG.

Dookoła tereny rekreacyjne, pola, lasy, jeziora. W pobliżu sklepy i ośrodki wczasowe. Łatwy dojazd do Kościerzyny i Trójmiasta.

Miejsce dogodne dla miłośników wycieczek rowerowych, spacerów, czy sportów wodnych. Obecne zaplecze pozwala na wykorzystanie tego miejsca pozostając w zgodzie z naturą.

Zdjęcia przedstawiają wspomnianą i sąsiednie działki.
Media: prąd w drodze. Granice działki to widoczne pole, płot farmerski, lasek i wzdłuż dojazdu krzewy dzikiej róży.

Poza galerią na naszej stronie, zapraszamy do odwiedzenia profilu na googlach – https://goo.gl/photos/geJEAZ9oXvbPNSadA

Może ta oferta – działka rolna, rekreacyjna – Czarlina jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszam na prezentację tej nieruchomości,  żeby ocenić jej walory.
Kontakt w sprawie oferty: +48 799 319 339.

Dodaj komentarz