Nowoczesny dom z garażem w pięknej okolicy na Kaszubach

Dom Nowe Czaple
Prace nad elewacją

Wyobraź sobie przestronny, nowoczesny dom z garażem w pięknej okolicy na Kaszubach. Idealny dla rodziny na codzień, na wspólne wypady w wolne dni, wakacje, ferie i narty w Wieżycy. Dookoła las, wzgórza kaszubskie, jeziora, cisza spokój. Wieczory przy kominku… Taki dom właśnie powstaje, a wiosną odbierzesz go w stanie deweloperskim. Cena 479.900 zł.

To dom budowany na działce 1102m2, jednej z zespołu 5 działek, usytuowanych w cichym zakątku, przy ścianie lasu, w pobliżu jeziora Ostrzyckiego i szczytu Wieżyca. Cały obszar to Kaszubski Park Krajobrazowy. Teren jest bardzo dobrze nasłoneczniony, taras i ogród od strony południowo/zachodniej. Miejscowość nazywa się Nowe Czaple, położona w gminie Stężyca, w powiecie Kartuskim. Dojedziesz tu drogą asfaltową, poza ostatnim, krótkim utwardzonym odcinkiem.

Ta i sąsiednie działki położone są w bliskiej odległości od drogi 228, a dalej Brodnicy Górnej, Stężycy, Kartuz i Trójmiasta. Umożliwi Ci to  łączenie mieszkania w domu w malowniczej okolicy z dostępnością do infrastruktury dużej aglomeracji. Dojazd do obwodnicy zajmie ok 45 minut, do centrum Gdańska godzinę. Do Trojmiasta można dojechać także kolejką PKM.

Dom jest przestronny, rozkład charakteryzuje się dużą funkcjonalnością, każdy znajdzie dla siebie miejsce. Powierzchnia użytkowa to ok 140m2, na co składają się: jasny salon, kuchnia, cztery pokoje/sypialnie, dwie łazienki, hall, kotłownia, garaż. Na parterze zaprojektowano część reprezentacyjną domu, czyli salon z kominkiem, kuchnią, łazienką i hall-em. Piętro to część prywatna, 4 pokoje/sypialnie, garderoba i duża łazienka.

Przy projektowaniu i wykonaniu dużo uwagi poświęcono na energooszczędność. Dlatego też zastosowano materiały najwyższej  jakości. To bardzo ważne, ponieważ utrzymanie domu to istotny koszt w domowym budżecie.

Żelbetowa ława fundamentowa odpowiednio zaizolowana, na niej ściany z gazobetonu 24cm, ocieplenie z 20cm styropianu, tynk silikatowy. Strop monolityczny – żelbetowy. Dach kontrukcji drewnianej, deskowany, kryty membraną i dachówką ceramiczną (Roben + orynnowanie SIBA), izolowany 20cm pianką poliuretanową metodą natryskową.

Ściany wewnętrze wykonane z gazobetonu 12cm, tynkowane maszynowo tynkami gipsowymi. Ogrzewanie zaprojektowano pod piec na pellet, częściowo podłogowe (kuchnia i łazienki) i klasyczne z grzejnikami (szczegóły do ustalenia z inwestorem). Instalacje elektryczne miedziane, WOD-KAN PCV. Okna PCV 3 szybowe Megabud, połaciowe Fakro. Brama garażowa Krispol (segmentowa z napedem elektrycznym, zdalnie sterowana), drzwi wejściowe antywłamaniowe Gerda. Przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Jeśli ten opis Cię zainspirował, zadzwoń lub napisz, odpowiemy na szczegółowe pytania. Działek jest pięć, masz wpływ na to kto zamieszka w bezpośrednim sąsiedztwie. Może ktoś z rodziny, przyjaciele, znajomi, też chcieliby zamieszkać w takim domu, wybudujemy kolejne.

Galeria: https://photos.app.goo.gl/M8kffCMkM1c4uxtq7

Film: https://youtu.be/BoqwbNcpPAg

Aktualizacja!
Nowe zdjęcia z 28.11.2018. Wstawione okna, zakończony dach i podbitka, wylane tarasy, zrobiona elektryka, sprzątnięty teren wokół budynku. Czekamy na elewację, bo niestety najpierw zrobiło się mokro, a potem zimno. Materiały kupione, czekamy na pogodę. Zakończenie inwestycji planujemy wiosną 2019.

Nowości z budowy 18.02.2019:
– zaczęliśmy prace nad elewacją,
– zaczęliśmy hydraulikę,
– w marcu tynki i posadzki,
– w kwietniu docieplenie poddasza, karton-gipsy,
– prace końcowe..

Zapraszamy na prezentację, na własne oczy zobaczysz więcej, może ten nowoczesny dom z garażem w pięknej okolicy na Kaszubach jest właśnie dla Ciebie. Kontakt w sprawie oferty: 799 319 339.

Za Wikipedią:
Nowe Czaple (dodatkowa nazwa w j. kaszub. Nowé Czaple) – wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Stężyca. Położona na Kaszubach, w pobliżu jezior Ostrzyckiego i Sołeckiego na obszarze Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.Nowe Czaple 31 grudnia 2014 r. miały 182 stałych mieszkańców, z których 182 osoby mieszkały w głównej części wsi[1]. Nowe Czaple mają także nazwaną część wsi Czapielski Młyn.Nowe Czaple są częścią sołectwa Czaple, w skład którego wchodzą także wieś Stare Czaple i część wsi Czapielski Młyn.Na wschód od miejscowości znajduje się okrążony z trzech stron przez Jezioro Ostrzyckie rezerwat przyrody Ostrzycki Las. W latach 1975–1998 miejscowość położona była w województwie gdańskim.

 

Dodaj komentarz