Mieszkanie do remontu w świetnej lokalizacji, Gdańsk Przymorze

widok na zachód
Widok z pokoju dziennego

Mieszkanie do remontu w świetnej lokalizacji, Gdańsk Przymorze Wielkie, ul. Kołobrzeska. Słoneczne i wygodne dwa pokoje z oddzielną kuchnią o powierzchni 45m2, położone na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Budynek po remoncie (elewacja, klatka schodowa), teren wokół zadbany, parking. Cena 300 tys. zł, lokal bez obciążeń.

Spokojna okolica, a w pobliżu pełna infrastruktura miejska z dostępem do zieleni, placów zabaw, szkół, przedszkoli, sklepów i lokali usługowych. Łatwy dojazd samochodem, autobusem, kolejką czy tramwajem do centrum miasta i okolic.

Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne. Rozkład pomieszczeń wygląda następująco: pokój dzienny z wyjściem na balkon od zachodu (ok 18m2), sypialnia od wschodu (ok 10m2), kuchnia od wschodu (ok 8m2), łazienka (4m2) i przedpokój. Kuchnia oddzielna z oknem, zmieści się tu niezbędna zabudowa.

Nowe okna PCV i drzwi zewnętrzne. Jak widać na zdjęciach mieszkanie wymaga nakładów. Prace już się zaczęły, ściany częściowo zostały wygładzone i pomalowane. Jednak dużo jeszcze pracy do końca. Łazienka i kuchnia do zrobienia, podłogi do wymiany.

Ogólnie to mieszkanie do remontu, ale wiadomo, ma spory potencjał. Zalety lokalizacji są oczywiste, blisko nad morze i do Parku Reagana, Uniwersytet Gdański i do gdańskiego Mordoru, czyli Olivia Business Centre, Alchemia, Argon itd..

Zapraszamy do naszego działu remonty i aranżacje: https://augustis.pl/remonty-i-aranzacje/ . Możemy pomóc w kwestiach projektowych i wykonawczych.

Pomieszczenie przynależne piwnica.

Galeria:
https://photos.app.goo.gl/6KpswwfHgoT5iVA57

Filmy:
1) https://youtu.be/reZAKjH4l3I
2) https://youtu.be/RqQN5gt-2Ew

Zapraszam na prezentację i do dalszych rozmów.  Może to mieszkanie do remontu w świetnej lokalizacji, Gdańsk Przymorze to coś dla siebie.

Poważnie zainteresowanych prosimy o pilny kontakt, ponieważ oferta wzbudziła zainteresowanie na rynku.

Kontakt w sprawie oferty: 799 319 339.

Dodaj komentarz