Mieszkanie na Strzyży – 3 pokoje, 52m2

salon
salon

Mieszkanie na Strzyży. Kompaktowe, funkcjonale, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe (52 m2) w zielonej, spokojnej i bezpiecznej dzielnicy. Dla mniej wtajemniczonych to dzielnica pomiędzy Oliwą a Wrzeszczem. Otoczenie to głównie zabudowa jednorodzinna, kilka 4 piętrowych bloków oraz las, czyli Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Lokal położony na drugim piętrze w zadbanym budynku, zlokalizowanym przy cichej, ślepej ulicy. Prężna wspólnota przeprowadziła już remont klatki schodowej, elewacji, dachu, zainstalowano nowy domofon elektroniczny oraz nowe drzwi wejściowe do budynku.

Mieszkanie o powierzchni 52m2 jest praktycznie zaplanowane, dwie sypialnie (12 i 9m2), salon z wyjściem na duży balkon (ok 20m2), łazienka z wanną (4m2), WC (1m2), kuchnia (ok 6m2) oraz duży, praktyczny hall (ok 6m2), w którym zmieszczą się niezbędne szafy. Rozkład pomieszczeń optymalnie wykorzystuje przestrzeń i zapewnia sporą ilość światła dziennego – salon i większa sypialnia od południowego – zachodu, kuchnia i mniejsza sypialnia od północnego – wschodu.

Wykończenie lokalu, jak widać na zdjęciach pozwala na wprowadzenie się, wnętrza są czyste, zadbane, jednak odbiegają od współczesnych standardów. Całość wymaga prac aranżacyjnych, remontowych, ale można je przeprowadzić stopniowo. Obecnie na podłogach leżą panele i wykładzina PCV. Łazienka z wanną oraz WC wykończone ekonomicznie. Ściany w pomieszczeniach malowane i tapetowane. Okna zostały wymienione na nowe PCV.

Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych oraz pełnej infrastruktury miejskiej. W okolicy doskonała infrastruktura: przedszkola, szkoła podstawowa i gimnazjum (sportowe-z szermierką), liceum, uczelnie wyższe, wszystkie punkty usługowo-handlowe, niedaleko duże centra handlowe, poczta oraz nowy plac zabaw dla dzieci. Dla lubiących czynny wypoczynek, do lasu ok 200 m. Łatwy dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, SKM, autobus, a od roku 2015 także PKM) oraz dojazd samochodem do ścisłego centrum.

Koszty utrzymania ok 400-500 zł/mc w zależności od ilości zamieszkujących osób. Do mieszkania przynależy duża piwnica około 10 m2. Mieszkanie ma spory potencjał, można je zaaranżować wg swoich potrzeb, nic tylko działać 🙂

Zachęcamy do odwiedzenia galerii, gdyby link nie działał prosimy o kontakt, podeślemy materiały mailem.

https://plus.google.com/photos/109802761093153465693/albums/6070091130161390881?authkey=COzFnbTdk6yCOw

Zapraszam na prezentację i dalszych rozmów!
Kontakt w sprawie oferty: +48 799 319 339.

Jeden komentarz do “Mieszkanie na Strzyży – 3 pokoje, 52m2”

Dodaj komentarz