Mieszkanie na Przymorzu – 2 pokoje, 38m2

pokój dzienny
pokój dzienny

Zadbane mieszkanie na Przymorzu. 2 pokoje na 6 piętrze  w falowcu przy ul. Rzeczypospolitej.
Budynek cyklicznie remontowany i modernizowany (nowa elewacja, windy, odnowiona klatka schodowa, monitoring).

Lokalizacja w samym środku Przymorza, zapewnia łatwy dostęp do puntów handlowych (Real, CH Alfa itd..), usługowych, szkół, przedszkoli. Położenie w dzielnicy Przymorze zapewnia także łatwy dojazd do większości miejsc w Trójmieście zarówno środkami komunikacji miejskiej jak i samochodem. Po pracy łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych takich jak Park Reagana (plaża, place zabaw, trasy rowerowe), Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Mieszkanie ma standardowy rozkład mieszkań 38 metrowych w falowcu – duży pokój z balkonem ok 18m2 z oknami na południe, sypialnia ok 8m2 i kuchnia ok 5m2 z oknami na północ, łazienka ok 4m2, korytarz i wiatrołap. Lokal jest zadbany, czysty, do zamieszkania. Rozkład pomieszczeń i położenie na 6 pietrze zapewnia dobre nasłonecznienie.

Podłogi wykończone panelami, ściany malowane, w kuchni glazura i terakota, łazienka z wanną wykończona, do odświeżenia. Kuchnia umeblowana i wyposażona, w dużym pokoju szafa wykonana pod zamówienie, podstawowe meble widoczne na zdjęciach. W całym mieszkaniu wymieniono drzwi wewnętrzne na nowe, drzwi z galerii są antywłamaniowe.

Do mieszkania przynależy nieduża piwnica, opłaty w granicach ok 400 zł.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

Kontakt w sprawie oferty: +48 799 319 339.

Dodaj komentarz