Mieszkanie do remontu, Gdańsk Zaspa, Burzyńskiego

pokój dzienny
pokój dzienny

Mieszkanie do remontu / odświeżenia w dobrej lokalizacji, Gdańsk Zaspa, ul. Burzyńskiego. Słoneczne i wygodne dwa pokoje o powierzchni blisko 48m2, położone na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Budynek po remoncie (elewacja, klatka schodowa), teren wokół zadbany, parking. To jedna z tańszych ofert na rynku.

Spokojna okolica, a w pobliżu pełna infrastruktura miejska z dostępem do zieleni, placów zabaw, szkół, przedszkoli, sklepów i lokali usługowych. Łatwy dojazd samochodem, autobusem czy tramwajem do centrum miasta i okolic.

Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne. Rozkład pomieszczeń wygląda następująco: pokój dzienny z wyjściem na balkon od południa (ok 18m2), sypialnia od zachodu (ok 10m2), kuchnia od zachodu (ok 8m2), łazienka (4m2) i duży hall. W oddzielnej kuchni z oknem zmieści się niezbędna zabudowa oraz stół.

Na podłogach drewniana podłoga z desek (wymaga cyklinowania), ściany częściowo gładzone i malowane, łazienka z wanną wykończona glazurą i terakotą w dobrym stanie.
W kuchni meble starego typu. W hallu na ścianach boazeria. Wymienione okna na PCV.

Ogólnie to mieszkanie do remontu lub odświeżenia, w zależności od budżetu, ale ma spory potencjał. Zapraszamy do działu remonty i aranżacje po inspiracje 🙂 Pomieszczenie przynależne piwnica.

Pomagamy kupującym przy aranżacji, remoncie mieszkania. Zapewniamy opiekę architekta i firmy remontowej. Masz szansę stworzyć miejsce dla siebie.

Więcej zdjęć znajdziesz tu: https://plus.google.com/photos/109802761093153465693/albums/6120557062050119713?authkey=CPz5uMKk77zRdw

Zapraszam na prezentację i do dalszych rozmów.
Kontakt w sprawie oferty: +48 799 319 339.

2 komentarze do “Mieszkanie do remontu, Gdańsk Zaspa, Burzyńskiego”

Dodaj komentarz