Mieszkanie 4 pokoje, Gdańsk Wrzeszcz, Kossaka – nowość!

IS_IMG_0209
jeden z pokoi

Mieszkanie 4 pokoje, Gdańsk Wrzeszcz, Kossaka. Lokal z ogromnym potencjałem,  108 m2, wszystkie pokoje niezależne, dwie kuchnie, łazienka i toaleta. Przeprowadzone ważniejsze remonty, świetna lokalizacja. Ciekawa propozycja dla miłośników Wrzeszcza.

Kameralna kamienica stojąca przy cichej uliczce, zapewnia komfort mieszkania. Okolica cicha i spokojna, a jednocześnie lokalizacja dająca dostęp do pełnej infrastruktury centrum Wrzeszcza. Dla spragnionych kontaktu z przyrodą, w pobliżu las. Teren wokół budynku w całości ogrodzony, poza chodnikiem jest tu ogródek dla mieszkańców, w którym można odpocząć po pracy, a dzieci mogą pobawić się na podwórku. Jest miejsce na huśtawkę, piaskownicę, altanę lub ławę i stół.

Dobra komunikacja drogowa i miejska (linie tramwajowe, autobusowe, SKM) z łatwym dojazdem właściwie wszędzie. Gdziekolwiek by się nie wybierać, z pewnością można znaleźć łatwy sposób na transport. W okolicy niezbędne sklepy, punkty usługowe, szkoły.

Mieszkanie jest przestronne, wszystkie pomieszczenia na jednym poziomie, duże wygodne pokoje (od 15 do 30m2), ładna kuchnia i łazienka z oknem, mieszcząca wannę i kabinę prysznicową, a do tego oddzielna toaleta i mała dodatkowa kuchnia, która powstała ze służbówki. Wiele okien i dwa balkony zapewniają dużą ilość światła dziennego. To wszystko powoduje, że w tym wnętrzu czujemy się dobrze. W opisach zdjęć oznaczyliśmy największy pokój jako „salon”, a pozostałe trzy pokoje jako 1, 2, i 3. 

Na podłogach w pokojach położono drewniane deski, cześć to oryginały, a druga to nowy materiał, w kuchni, toalecie i hall-u terakotę.  Ściany są częściowo wyłożone płytami karton-gipsowymi i pomalowane, w hall-u pokryte stosunkowo nową boazerią dobrej jakości, którą można przemalować. Łazienka i toaleta została wykończona glazurą i terakotą. W kuchni pełne wyposażenie: lodówka, piekarnik, kuchenka gazowa, okap oraz meble wykonane pod wymiar. W łazience wanna, umywalka i kabina prysznicowa. Toaleta wyposażona w tzw. „geberit” i małą umywalkę. Co ważne, mieszkanie przechodziło sukcesywne remonty, dużo rzeczy zostało już wymienionych, jest czyste i można się wprowadzić.

Ulica Kossaka to mała kameralna, jednokierunkowa uliczka, mieszkańcy parkują pojazdy przy ulicy. Do mieszkania przynależy także duża 30-metrowa piwnica.

Więcej zdjęć tutaj :
https://plus.google.com/photos/109802761093153465693/albums/6123126785103685121?authkey=CPLgp4rYyJOZpQE
(proszę przeczytaj opisy zdjęć – największy pokój opisaliśmy jako „salon”, a pozostałe trzy pokoje jako 1, 2, i 3)

Film:
http://youtu.be/HgOrszBYBGI

Zapraszamy na prezentację, na własne oczy zobaczysz więcej.
Kontakt w sprawie oferty: +48 799 319 339.

Dodaj komentarz