Mieszkanie, 2 pokoje z oddzielną kuchnią, Gdańsk Oliwa

salon
salon

WYNAJĘTE! Mieszkanie, 2 pokoje z oddzielną kuchnią, Gdańsk Oliwa. Dostępne od sierpnia 2019. Świetna lokalizacja – Gdańsk Oliwa (Strzyża), blisko do AWF, UG, Olivia Business Centre, Alchemia, Granizon oraz Wrzeszcza i centrum Gdańska (PG, UM).

Ze względu na bardzo dobre miejsce, szybko dojedziesz lub dojdziesz stąd w każde miejsce w Trójmieście. Kolejka SKM, tramwaj są w zasięgu kilku minut.

Przytulne, w pełni wyposażone, dwupokojowe z oddzielną kuchnią, o powierzchni blisko 60m2, zlokalizowane w kamienicy w Gdańsku Oliwie (Strzyży).

Salon (ok 24m2), sypialnia (ok 16m2), łazienka z kabiną (ok 6m2), oddzielna kuchnia (ok 6m2), przedpokój. Mieszkanie słoneczne, okna na południowy – zachód. Do dyspozycji mieszkańców piwnica.

Standard ekonomiczny. Na podłogach w pokojach panele, ściany gładzone i malowane, łazienka z kabina prysznicową, wykończona glazurą i terakotą. Kuchnia wyposażona (meble, lodówka, kuchenka gazowa), w łazience pralka (czeka na montaż). Mieszkanie czyste, zadbane, gotowe do wprowadzenia.

Przy budynku parking, sklepy, lokale usługowe, blisko do lasu oraz nad morze. Dzielnica dobrze skomunikowana (linie autobusowe, tramwajowe, kolejka SKM Zaspa, PKM Strzyża), łatwy dojazd do centrum Gdańska, Sopotu i Gdyni.

Koszt najmu 2000 zł. Poza czynszem najmu należy doliczyć ok 600-700 zł tytułem opłat za media (woda, gaz, prąd).

Pokoje są duże, mogą w nich zamieszkać po 2 osoby, kuchnia jest oddzielna. Jako, że każdy ma inne potrzeby, jest możliwość doposażenia mieszkania po wstępnych rozmowach.

Kaucja jeden czynsz najmu z opłatami (media). Wynagrodzenie biura jeden czynsz najmu. Istnieje możliwość ustalenia indywidualnych warunków najmu.

Zapraszam na prezentację. Może to mieszkanie, 2 pokoje z oddzielną kuchnią, Gdańsk Oliwa jest dla Ciebie…
Kontakt w sprawie oferty: 799 319 339.