Kawalerka w Oliwie

Loggia
Loggia

SPRZEDANE! Kawalerka w Oliwie, wolna od zaraz. Cena ofertowa 299.990 zł. Kompaktowe mieszkanie jednopokojowe w bardzo dobrej lokalizacji. Nieduży budynek, położony pomiędzy ulicą Polanki i Grottgera zapewnia ciszę i spokój, a jednocześnie łatwy dostęp do lasu, terenów rekreacyjnych i pełnej infrastruktury miejskiej.

W pobliżu biurowce, szkoły, uczelnie oraz sklepy i lokale usługowe. Dojazd, poza własnym samochodem, kolejką SKM / PKM, tramwajem lub autobusem. Najbliżej do Uniwersytetu Gdańskiego i Olivia Business Centre.

Mieszkanie w standardzie ekomicznym, ale przytulne, z dobrą aurą :). Lokal wyposażony w niezbędne meble i sprzęt AGD. Łazienka z wanną, prosto urządzona kuchnia. W pokoju na podłodze parkiet, ściany częściowo malowane i tapetowane. Loggia jest zabudowana i daje możliwość przechowywania np. roweru, sprzętu narciarskiego lub deski, albo suszenia prania itp..

Część elementów wyposażenia należy od obecnych lokatorów i nie stanowi części oferty. Mieszkanie do zamieszkania, było odświeżane, ale może wymagać nakładów w zależności od przeznaczenia.

Zapraszamy na prezentację tej nieruchomości, na własne oczy zobaczysz więcej 🙂 Może ta kawalerka w Oliwie jest właśnie dla Ciebie. Kontakt w sprawie oferty: 799 319 339.

Dodaj komentarz