Parterowy dom typu bungalow – Jankowo Gdańskie

hall

Parterowy dom typu bungalow – Jankowo Gdańskie, gmina Kolbudy, powiat gdański, województwo pomorskie.  Budynek z 2008 roku, zlokalizowany w cichym, spokojnym zakątku, co zapewnia intymność i komfort użytkowania. Otoczenie stanowi zabudowa jednorodzinna.  Działka 1354 m2 jest w pełni zagospodarowana, poza trawnikiem rosną tu drzewa i krzewy, taras został wyłożony piaskowcem, podjazdy i chodniki kostką brukową.

Dom wybudowany metodą tradycyjną, murowany. Ściany zewnętrzne z gazobetonu ocieplone styropianem + tynk,
konstrukcja dachu drewniana, kryta dachówką betonową, stolarka okienna PCV (biała). Ogrzewanie podłogowe, elektryczne oraz kominkowe z rozprowadzeniem, całość spaja system rekuperacji, takie rozwiązanie zapewnia efektywne ogrzewanie i niskie rachunki za prąd. Posesja monitorowana za pomocą alarmu. Przy domu, znajduje się garaż (20m2).

Powierzchnia użytkowa domu to 160 m2, w tym garaż. Wszystkie pomieszczenia są w pełni zagospodarowane.

Rozkład pomieszczeń wygląda następująco. Do domu wchodzimy przez przedsionek o powierzchni blisko 6m2, z którego możemy wejść do toalety 4m2 lub dalej do dużego salonu 46m2 z kominkiem i wyjściem do ogrodu. Z salonu wejście do kuchni 8m2, gabinetu/sypialni 13m2 z garderobą 6m2 oraz hallu, który prowadzi do trzech sypialni 12, 13, 15m2 oraz dużej łazienki 9m2. Położenie domu zapewnia dużą ilość światła dziennego. Okna salonu, gabinetu i jednej sypialni wychodzą na południe, wyjście z salonu na taras oraz okna dwóch sypialni na zachód, łazienki, WC, kuchni na północ.

Całość wnętrz w pełni wykończona: łazienka, WC i kuchnia glazurą i terakotą, na podłogach w całym domu wysokiej klasy klepka drewniana, ściany gładzone i malowane, dobrej jakości stolarka drzwiowa. Kuchnia z meblami kuchennymi i sprzętem AGD, w przedsionku duża szafa. Dom ma już kilka lat, od czasu wykończenia nie był remontowany, więc wymaga już odświeżenia. Ściany trzeba przemalować, a klepka w kilku miejscach wymaga naprawy po awarii instalacji wodnej w garażu.

Ogród naturalnie odseparowany, zapewniający intymność, z mnóstwem miejsca na grill, trampolinę, huśtawkę, basen dla dzieci, drzewa, krzewy i trawę. W najbliższej okolicy sklep, szkoła, tereny zielone. Łatwy dojazd do Gdańska i dalej trójmiejską obwodnicą.
Wraz z domem sprzedawane są udziały w drogach, co zapewnia dojazd do posesji.

Dużym atutem domu jest duża działka, cicha i spokojna lokalizacja oraz rozkład pomieszczeń bez barier architektonicznych dzięki temu, że dom jest parterowy (bungalow).

Galeria: https://goo.gl/photos/QYR19HKgiSTiTURa7
Gdyby link nie działał prosimy o kontakt, podeślemy mailem.
Rzut pomieszczeń dostępny w biurze.

Zapraszamy na prezentację, na własne oczy zobaczysz więcej 🙂

Dodaj komentarz