Przytulna, słoneczna kawalerka blisko plaży – Gdańsk Przymorze

pokój
pokój

Do wynajęcia przytulna, słoneczna kawalerka blisko plaży – Gdańsk Przymorze. Wszędzie blisko, bo 50m do parku im. Reagana z placami zabaw, ścieżkami rowerowymi, 100m do sklepów i restauracji, 500m do plaży, morza, 1200m do mola w Brzeźnie, 3km do Sopotu itd.. Przed budynkiem parking. Lokal położony na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym.

To idealne miejsce dla osób które cenią spokój i ciszę, a jednocześnie chcą być blisko zalet dużego miasta, plaży, miejsc idealnych do rekreacji i wypoczynku. Popularna przestrzeń wśród mieszkańców jak i turystów.

Mieszkanie w stanie dobrym, przytulne. Lokal wyposażony w niezbędne meble i sprzęt AGD. W pokoju rozkładana sofa, stół i krzesła, stolik i dwa fotele (możliwa dostawka oraz łóżeczko dla dziecka). Łazienka z wanną w pełni wykończona, prosto urządzona kuchnia. W pokoju na podłodze parkiet, ściany częściowo malowane i tapetowane. Piwnica na rowery.

Lokal dostępny dla turystów w miesiącach: lipiec, sierpień i wrzesień. Może ta przytulna, słoneczna kawalerka blisko plaży – Gdańsk Przymorze jest dla Ciebie idealnym miejscem na wakacje.

Gdańsk Przymorze to dzielnica położona w pasie nadmorskim, jest tu sporo zieleni, bezpośredni dostęp do morza i plaży. W okolicy pełne zaplecze handlowe, gastronomiczne, usługowe. Dobra komunikacja miejska jak i samochodowa.

Kontakt w sprawie oferty: +48 799 319 339.

Dodaj komentarz