Obiekt hotelowo – konferencyjny Kaszuby

Wjazd do obiektu
Hotel Kielno

Obiekt hotelowo – konferencyjny Kaszuby na sprzedaż. Z restauracją i salą balową – bankietową. Mogący funkcjonować jako dom weselny, pensjonat, hotel z restauracją i salą konferencyjną. Okolice Kielna, dojazd asfaltem. Grunt 2,88ha + jeziorko 1,79ha. Dwa budynki, rozległy teren, jeziorko, parking. Duży potencjał rozwoju, blisko Trójmiasta (Gdańska, Sopotu i Gdyni).

Lokalizacja blisko dużego ośrodka miejskiego jakim jest Trójmiasto, czyli Gdańsk, Sopot i Gdynia oraz mniejszego, tzw. małego Trójmiasta Rumia, Reda, Wejherowo zapewnia sporą liczbę potencjalnych klientów. Branża turystyczna, hotelarska i gastronomiczna intensywnie się rozwija na Kaszubach. Rośnie liczba turystów, a w ślad za tym zapotrzebowanie na miejsca noclegowe, gastronomię i obiekty gdzie można zorganizować większe imprezy. Prezentowana nieruchomość jest bliska ukończenia, a co za tym idzie, możliwy jest szybki start działalności.

Dom weselny, obiekt hotelowo – konferencyjny Kaszuby na sprzedaż, coś więcej:

Część z salą konferencyjną/balową/bankietową/restauracją – ok 1000 m2 powierzchni użytkowej, a w tym:
Parter: sala, kuchnia z zapleczem, bar, toalety,
Piętro: sala do gier, toaleta, bar, dwa apartamenty 2 pokojowe z łazienkami. Sala pomieści ok 120-130 osób.

Część hotelowa i SPA – ok 760 m2 powierzchni użytkowej, a w tym:
Parter i piętro to razem 25 pokoi – w tym większość 2 osobowe i cztery dwupokojowe, wszystkie z łazienkami. Na parterze dodatkowo przewidziano SPA, sauny, jacuzzi, sala do relaksu / fitness, pokoje do masażu / zabiegów.

Obiekt budowany z dbałością o szczegóły, własne ujęcie wody, ogrzewanie za pomocą pomp ciepła (geotermalne), nowoczesne instalacje, dozór, klimatyzacja, użyto materiałów wysokiej jakości. Sposób budowy zapewni w przyszłości tanią i bezawaryjną eksploatację, co w przypadku takie obiektu jest bardzo ważne.

Prace wykończeniowe cały czas trwają, w planie biały montaż w łazienkach, prace elewacyjne, montaż oświetlenia, wykonie dróg wewnętrzynych, reszta elementów do ustalenia z nabywcą.
Cena ofertowa 8.00 mln zł.

Za Wikipedią: Kielno – duża kaszubska wieś letniskowa w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud na północ od jeziora Tuchomskiego w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Żaden opis nie wyczerpie tematu, prosimy zainteresowanych o kontakt z nami. Więcej zdjęć w tym linku:
https://photos.app.goo.gl/uY9OyM6WeH5JYOWh1

Może szukasz swojego miejsca na biznes i to jest właśnie oferta dla Ciebie. Dom weselny,  obiekt hotelowo – konferencyjny Kaszuby na sprzedaż. Kontakt w sprawie oferty: 799 319 339

Dodaj komentarz