Mieszkanie, dwa pokoje plus kuchnia

IMG_1028
Pokój dzienny 🙂

Mieszkanie, dwa pokoje plus kuchnia na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym na Stogach. Przytulne, słoneczne, z balkonem i na dodatek blisko pięknej plaży.

Budynek docieplony, położony blisko przystanków komunikacji miejskiej. Na podwórku plac zabaw dla dzieci, obok parking, sklepy, lokale usługowe, okolica zagospodarowana. Lokalizacja zapewnia dobrą komunikację (linie tramwajowe i autobusowe) z łatwym dojazdem do obwodnicy i centrum Gdańska, a pod koniec roku z dostępem do tunelu pod Martwą Wisłą, który zapewni bezpośredni dojazd do Drogi Zielonej i Marynarki Polskiej (Przymorze, Zaspa, Nowy Port, Brzeźno, Wrzeszcz).

Mieszkanie o powierzchni ponad 42m2, mimo niedużego metrażu, zapewnia dużą funkcjonalność. Pokoje są ustawne, kuchnia oddzielna z oknem, łazienka z wanną i spory przedpokój. Ekspozycja okien zapewnia dużą ilość światła dziennego, pokój dzienny z balkonem od południowego zachodu, sypialnia i kuchnia od północnego wschodu.

Na podłogach w pokojach i korytarzu położono panele, w kuchni terakotę. Ściany są gładzone i malowane. Łazienka wykończona glazurą i terakotą starego typu. W kuchni zabudowa meblowa, kuchnia gazowa, w przedpokoju szafy zrobione pod wymiar. Mieszkanie czyste i zadbane, do wprowadzenia.

W lokalu wymieniono okna na nowe PCV, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Do dyspozycji mieszkańców piwnica o powierzchni ok 4m2. Opłaty w zależności od ilości osób ok 400-500 zł/m-c.

Więcej zdjęć w naszej galerii:
https://plus.google.com/photos/109802761093153465693/albums/6143145286829197041?authkey=CNjY-5Tlmoz5aw

Zapraszamy na prezentację, na własne oczy zobaczysz więcej 🙂
Kontakt w sprawie oferty: +48 799 319 339.

Dodaj komentarz