Mieszkanie do remontu, blisko śródmieścia, Gdańsk Orunia

Mapa
Szafirowa, Gdańsk Orunia

Mieszkanie do remontu, blisko śródmieścia, Gdańsk Orunia, ul. Szafirowa. Słoneczne, kompaktowe dwa pokoje z kuchnią we wnęce. Powierzchnia 37m2, położone na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym. Budynek po remoncie (elewacja, klatka schodowa), teren wokół zadbany, dużo zieleni, parking. Cena 329.990 zł.

Cicha okolica, a w pobliżu pełna infrastruktura miejska z dostępem do zieleni, placów zabaw, szkół, przedszkoli, sklepów i lokali usługowych. Łatwy dojazd samochodem, autobusem, kolejką do centrum miasta i okolic. Do śródmieścia 4km, do Parku Oruńskiego 5-10 minut piechotą.

Mieszkanie jest funkcjonalne, jasne, ekspozycja zachodnia. Rozkład pomieszczeń wygląda następująco: pokój dzienny ok 16m2, sypialnia ok 9m2, kuchnia z oknem ok 5m2, łazienka 4m2 i przedpokój 3m2. Z sypialni wydzielono garderobę (lekka konstrukcja).

Jak widać na zdjęciach lokal wymaga wkładu, remontu. Stare okna, drzwi zewnętrzne, wewnętrzne. Na podłogach parkiet, ściany malowane, w łazience kafle starego typu. Ogrzewanie i woda (ZW i CW) z miejskiej sieci. Gaz do gotowania.

To mieszkanie do remontu, blisko śródmieścia, Gdańsk Orunia, ma spory potencjał. Zapraszamy do naszego działu remonty i aranżacje: https://augustis.pl/remonty-i-aranzacje/. Możemy pomóc w remoncie i aranżacji, a w przypadku inwestycji, w obsłudze najmu. Pomieszczenie przynależne piwnica.

Zapraszam na prezentację i do dalszych rozmów.
Kontakt w sprawie oferty: 799319339.