Mieszkanie 4 – 5 pokojowe w dobrej cenie – Gdańsk Osowa

Balkon
Balkon

Dobra cena 359 tys. zł. Mieszkanie 4 – 5 pokojowe w dobrej cenie – Gdańsk Osowa. Dwupoziomowe, wygodne i funkcjonalne mieszkanie 4/5 pokojowe (83,2 m2 + piwnica) na spokojnym, kameralnym osiedlu w Gdańsku-Osowie. Nieduże, jednopiętrowe budynki, w klatce tylko 4 lokale. Do każdego lokalu przynależy pomieszczenie gospodarcze – piwnica. Teren osiedla zagospodarowany, zieleń, plac zabaw, duży parking dla zmotoryzowanych mieszkańców. 

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, jest bardzo słoneczne i zadbane. Lokal powstał z mieszkania dwupokojowego 56,4m2 nad którym zaadaptowano strych, dzięki czemu uzyskano dodatkowe 26,8m2 powierzchni mieszkalnej. Uzyskano mieszkanie z czterema / pięcioma pokojami (opc. garderoba – na zdjęciach stoi w niej podwójne łóżko) , dużą kuchnią i dwoma łazienkami.

Strych został zaadaptowany na podstawie zgody ze spółdzielni, jednak powierzchnia nie jest ujęta w księdze wieczystej. Powierzchnie pomieszczeń na drugim poziomie, po podłodze są większe niż podane poniżej, dzięki skosom, których nie liczy się do powierzchni użytkowej.

Rozkład pomieszczeń i ich wielkość:
I poziom to salon 20m2, sypialnia 13m2, kuchnia 12m2, łazienka 5m2, korytarz 6m2.
II poziom to sypialnie 10 i 8m2, garderoba / sypialnia 6m2, łazienka 3m2, korytarz 2m2.

Wystawa okien zapewnia dużą ilość światła: na dole salon południe i zachód, sypialnia południe, kuchnia północ, na górze dwie sypialnie południe, garderoba / sypialnia północ. Okna na górze to okna połaciowe, doświetlające wnętrza jeszcze bardziej.

Podłogi wykończone, w pokojach i kuchni panelami (deska barlinecka, laminat, panele wodoodporne), na balkonie gres. Ściany w pomieszczeniach gładzone i malowane, częściowo tapetowane i malowane. Łazienki wykończone glazurą i terakotą. Kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona. Łazienka na dole z wanną i bidetem, na górze z kabiną prysznicową.

Na osiedlu znajduje się plac zabaw, duży, ogólnodostępny parking. W pobliżu przystanki autobusowe (269, 169, 179, 210, 171), PKM / SKM, sklep spożywczy. Do mieszkania przynależy piwnica (4m2). W budynku mieszkańcy mają możliwość korzystania z ciepłej i czystej suszarni (dla 4 mieszkań).

Galeria zdjęć: https://goo.gl/photos/A25MJgryqyM68eJu8
Film 1: https://youtu.be/EolikkAZQFk
Film 2: https://youtu.be/Jg8lwsDsmnA
Gdyby linki nie działały lub były niewidoczne (portale je usuwają) prosimy o kontakt, prześlemy je mailem.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości, na własne oczy zobaczysz więcej. Może to Mieszkanie 4 – 5 pokojowe w dobrej cenie – Gdańsk Osowa jest właśnie dla Ciebie.
Kontakt w sprawie oferty: 799 319 339.

Dodaj komentarz