Działka budowlana, pod budowę domu jednorodzinnego / bliźniaka – Gdynia Grabówek – Leszczynki

Działka Grabówek - Leszczynki
Działka Grabówek – Leszczynki

Działka budowlana, pod budowę domu jednorodzinnego / bliźniaka – Gdynia Grabówek – Leszczynki. Cicha, spokojna lokalizacja. Parcela ma powierzchnię 673 m2, jest niezabudowana, dostępne są wszystkie media, obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. 

Działka ładnie nasłoneczniona o nachyleniu południowo – wschodnim. Okolice ul. Stoigniewa, Leszczynki, Ceynowy to wzgórza, dzięki czemu, z działki rozpościera się widok na sąsiednie domy i Zatokę Gdańską, przy dobrej widoczności widać z niej Półwysep Helski.
Położenie, poprzez sąsiedztwo lasu, zapewnia łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych. Do plaży w Gdyni ok 4 km, najbliższa wyższa uczelnia to Akademia Morska.

Dogodne połączenie drogowe z centrum Gdyni oraz niedaleki wjazd na Estakadę Kwiatkowskiego i Obwodnicę Trójmiejską zapewniają łatwość wyjazdu w dalsze trasy. Zwolennicy komunikacji miejskiej, w odległości kilkudziesięciu metrów, mają do dyspozycji przystanek autobusowy – linie w kierunku centrum Gdyni lub Chyloni.

Na działce rosną drzewa owocowe, iglaki, brzoza, żywopłot. Wszystko jest ogrodzone metalową siatką. Media: przy granicy działki jest gaz, prąd, kanalizacja, światłowody, a woda jest już doprowadzona na działkę.

Informacja dla inwestorów. Działkę można nabyć także z sąsiednią nieruchomością (działka z domem), co dałoby łącznie ok 1500 m2 powierzchni.

Duża galeria zdjęć:
https://goo.gl/photos/stNktyWFdG5SRkiU8

Film 1 działka: https://youtu.be/6qDDftC3n8U
Film 2 okolica: https://youtu.be/WE8Lj-ODOuA

Przydatne linki dotyczące tego terenu:
Plan miejscowy
MPZP (0806) – karta terenu 024 MN2:
http://edziennik.gdansk.uw.gov.pl/WDU_G/2013/3115/akt.pdf
Mapa terenu z planu miejscowego:
http://www.gdynia.pl/g2/2013_07/71404_fileot.pdf

Dodaj komentarz