Działka budowlana Chwaszczyno – Gdańsk Osowa

Działka budowlana Chwaszczyno - Gdańsk Osowa
Działka budowlana Chwaszczyno – Gdańsk Osowa

Nowa cena na wiosnę 🙂
Położona  w cichym zakątku działka budowlana Chwaszczyno – Gdańsk Osowa. Zlokalizowana pomiędzy ulicami Kawelską i Widokową w Chwaszczynie, blisko granicy Gdańska i Chwaszczyna. Dookoła las, blisko do jeziora. Cena 279 tys. zł.

Parcela położona w spokojnym miejscu, w drugiej linii zabudowy od głównej drogi (ul. Sambora, Chwaszczyno). W sąsiedztwie niska zabudowa jednorodzinna, nowe domy. Teren płaski, ładnie nasłoneczniony, dojazd drogą utwardzoną. Blisko do Chwaszczyna, Gdańska Osowej, Matarni, Rębiechowa. Dookoła panuje cisza i spokój.

Powierzchnia działki to 1123 m2. Media dostępne w drodze to gaz, prąd (na działce) i woda, kanalizacja – szambo. Jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzeni – oznaczenie MN. Szczegóły z planu dostępne na życzenie. Kształt działki regularny.

Usytuowanie zapewnia dobrą komunikację, a bezpośrednie otoczenie możliwość wypoczynku. W pobliżu przystanki autobusowe (269, 171) stacja PKM Gdańsk Osowa. Dla dzieci szkoła podstawowa nr 82 w Gdańsku lub szkoła w Chwaszczynie.

Film: https://youtu.be/OskJYH1XK-w
Galeria: https://goo.gl/photos/CTf9AsLFkt7VT5QH6
Gdyby linki nie działały, prosimy o sygnał, podeślemy mailem.

Zapraszamy na prezentację, na własne oczy zobaczysz więcej.
Może ta oferta – działka budowlana Chwaszczyno – Gdańsk Osowa – jest właśnie dla Ciebie.

Kontakt w sprawie oferty: 799 319 339.

Dodaj komentarz