Dom jednorodzinny w Rumi z możliwością prowadzenia działalności

Obiekt Rumia
Dom w Rumi

Dom jednorodzinny w Rumi z możliwością prowadzenia działalności (+4/5 lokali na wynajem) 5 pokoi (7) + kuchnia, siłownia, gabinet (z niezależnym wejściem), garaż, powiat wejherowski, województwo pomorskie. Budynek powstał na przełomie lat 80 i 90-tych, na działce 555m2, zlokalizowanej przy ul. Warszawskiej (boczna od Dąbrowskiego). Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd i komfort użytkowania. Bezpośrednie otoczenie stanowi zabudowa jednorodzinna oraz niska zabudowa wielorodzinna. Powierzchnia całkowita domu to 250m2, w tym ok 190m2 powierzchni mieszkalnej i 60m2 powierzchni gospodarczej.

Lokale na wynajem:
Wraz z domem sprzedawany jest budynek usługowo/mieszkalny
(dobudowany po 1996 r.), w którym znajdują się cztery lokale, dwa mieszkalne i dwa handlowe. Powierzchnia z łącznikiem ok 250m2, powierzchnia działki 176m2. Lokale są stale wynajmowane, przynoszą stały dochód, rentowność 7-8% z opcją dojścia do 10%. Dzięki temu obiektowi, mieszkając, możemy też zarabiać. Gabinet przy domu także można wynająć, co stwarza kolejne możliwości uzyskiwania dochodu.

Dalej o domu:
Dom wybudowany metodą tradycyjną, murowany, stropy nad parterem i piętrem z płyt betonowych. Konstrukcja dachu drewniana, kryta blacho-dachówką. Stolarka okienna nowego typu (drewniana). Ogrzewanie gazowe, piec dwu funkcyjny z zasobnikiem na ciepłą wodę. Powierzchnia całkowita domu to ok 250m2, w tym mieszkalna ok 140m2, gabinet z niezależnym wejściem 31m2 (może być przeznaczony do mieszkania) garaż 19m2 oraz pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, pralnia, siłownia, razem ok 60m2.

Rozkład pomieszczeń wygląda następująco.
Wysoki parter: wiatrołap 3m2, hall 6m2, salon 26m2 (płd./zach.), kuchnia z jadalnią 20m2 (płd./wsch.), mała łazienka z prysznicem 3m2, schody. Na parterze znajduje się także gabinet/biuro z wejściem z hallu lub niezależnie z zewnątrz 31m2. Gabinet/biuro składa się z dwóch pomieszczeń 19m2 (wsch./płn.) i 7m2 (zach.) oraz WC 2m2. Salon, kuchnia i jadalnia dają poczucie przestrzeni, a gabinet/biuro możliwość pracy.
Piętro, to część prywatna domu: Tu znajdują się hall 13m2, cztery sypialnie 19m2 (zach.), 14m2 (wsch.), 12m2 (wsch.) i 10m2 (zach.), garderoba 3m2, łazienka z wanną 4m2, WC 2m2. Pokoje są łatwe w aranżacji, wygodne.
Piwnica:
mamy do dyspozycji ułatwiające organizację życia pralnię/suszarnię, kotłownię, garaż i pokój wypoczynkowy z kominkiem/siłownię.

Całość wnętrz wykończona, ale nosi już znamiona zużycia. Łazienki i kuchnia glazurą i terakotą. Na podłogach na parterze domu wysokiej klasy panele drewniane, na piętrze parkiety. Ściany głównie malowane. Dobrej jakości drewniana stolarka okienna wymieniana niedawno. Kuchnia z meblami kuchennymi i sprzętem AGD. Jako, że dom ma już ponad 20 lat, część pomieszczeń wymaga już odświeżenia/remontu.

Położenie domu oraz ilość przeszkleń zapewniają dużą ilość światła słonecznego. Ekspozycja okien w pomieszczeniach opisana została powyżej. Działka jest w pełni zagospodarowana, trawnik, drzewa i krzewy, podjazd i chodniki wyłożone kostką brukową, ogrodzenie. Ogród naturalnie odseparowany, zapewniający intymność.

W najbliższej okolicy sklepy, szkoły, tereny zielone, las, morze. Łatwy dojazd do Gdyni, Sopotu, Gdańska oraz ma trójmiejską obwodnicę. Komunikacja miejska poprzez SKM/PKM oraz liczne linie autobusowe.

Oferta idealna dla szukających miejsca do prowadzenia działalności i mieszkania, w tej roli spełni się idealnie. Mogą tu też zamieszkać przynajmniej dwa pokolenia. Przy zakupie domu wraz z budynkiem usługowo/mieszkalnym opcji jest dużo. Pomieszczeń do zagospodarowania jest wiele, a żeby to ocenić należy obiekt zobaczyć, żaden opis nie będzie pełny.

Dom jednorodzinny w Rumi z możliwością prowadzenia działalności, cena ofertowa to 1,50 mln zł.

Galeria: https://photos.app.goo.gl/GT8Prp1LgI5Fv0xw2

Zapraszamy na prezentację, na własne oczy zobaczysz więcej.
Może ten Dom jednorodzinny w Rumi z możliwością prowadzenia działalności jest właśnie dla Ciebie.

Kontakt w sprawie oferty: 799 319 339.

Dodaj komentarz