Działka przy lesie i stadninie koni, cisza i spokój – Barniewice

mapa
Działki w Barniewicach – mapka

OSTATNIE 2 PARCELE – reszta zarezerwowana. Działki przy lesie i stadninie koni, cisza i spokój – Barniewice. Zespół ośmiu działek w Barniewicach, położonych w cichym zakątku. W pobliżu las, rzeczka, stadnina koni. Blisko do Gdańska Osowej, Rębiechowa i Banina. Teren płaski, ładnie nasłoneczniony, dojazd drogą szutrową kilkaset metrów, dalej asfaltową. Blisko stacji PKM Gdańsk Rębiechowo lub Gdańsk Osowa. Cena za działkę 120 tys..

Powierzchnie dostępnych działek są następujące 1002 i 1014 m2. Wraz z każdą działką do nabycia udział w drodze w cenie 10 tys. zł..

Media dostępne w drodze to prąd i woda. Wydane warunki zabudowy na domy jednorodzinne. Istnieje możliwość pomocy przy uzbrojeniu terenu.

Usytuowanie na pograniczu Barniewic, Rębiechowa, Banina i Gdańska zapewnia dobrą komunikację, a bezpośrednie otoczenie możliwość wypoczynku.

Miejsce jest ciche i spokojne, lubiący wyprawy rowerowe, spacery, śpiew ptaków będą zadowoleni. W pobliżu zabudowa jednorodzinna. Dla miłośników jazdy konnej dosłownie 100 metrów stadnina koni.

Film: https://youtu.be/olmDH0F-tMM
Galeria: https://goo.gl/photos/8cqxBsdrVg3tvkSM8
Gdyby linki nie działały (portale ogłoszeniowe je usuwają), prosimy o sygnał, podeślemy mailem.

Zapraszamy na prezentację, na własne oczy zobaczysz więcej.
Może ta działka przy lesie i stadninie koni, cisza i spokój – Barniewice jest właśnie dla Ciebie 🙂
Kontakt w sprawie oferty: 799 319 339.

Dodaj komentarz